Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

+
Öğrencilerimizin seçeceği herhangi bir mekanda özel derslerimizi veriyoruz. Özel ders ücretleri nasıl oluyor? Web sitemizde yayınlamış olduğumuz 4 farklı kampanya paketlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Paketler size uygun değilse veya aklınızda daha farklı bir program varsa bizimle iletişime geçin. İletişim:0535 774 0607
+
Özel ders almak kesinlikle bir keyif değil ihtiyaçtır. Herhangi bir eğitim kurumuna gittiğinizde en az 15-20 kişilik sınıflarda ders görüyorsunuz ve bir derste çözülen soru sayısı çok az oluyor. Özel ders alarak öğretmeniniz ile birebir dersler sayesinde hem daha fazla soru çözebilir, hem de anlamadığınız bir konuyu anında sorarak öğrenebilirsiniz.
+
İzmir’in hemen hemen her ilçesine ulaşımımız mevcuttur. Merkeze çok uzak olan ilçeler(Çeşme,Foça,Seferihisar,Torbalı,Menemen,Selçuk,Dikili,Ödemiş) haricinde sizlere özel ders vermekteyiz.
+
Yayınlamış olduğumuz paketlerimizde 1 seansın süresi 45dk ders, 15dk mola ve tekrardan 45 dk ders olarak belirleniyor. Öğrencinin isteğine bağlı olarak seansların süreleri değişebilir.
+
En büyük etken kesinlikle öğrencileri ile arasındaki ilişkiye dikkat ediyoruz. Çünkü bir öğretmen sayesinde dersi sevebilir veya bir öğretmen yüzünden dersten nefret edebilirsiniz. Bizim en büyük ilkemiz öğrencilerimize matematiği sevdirmek olduğundan enerjik, deneyimli ve hakimiyeti yüksek öğretmenleri seçiyoruz.
+
Tabiki var. En iyi eğitimi alabilmeniz için enerjinizin tutacağı bir öğretmeni seçme konusunda özgürsünüz.
+
Öğrencilerimizin öğretmeni olmak dışında rehberlik ve eğitim koçluğu hizmeti de veriyoruz. İlerde yapacakları meslek hakkında bilgilendirme, motivasyon, ödev takipleri, veli bilgilendirme gibi bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Öğretmenliğin yanında ‘kankilik’ de yapmak bizi mutlu eder.
+
Genelde bulunduğumuz sınıfın ilk konusundan başlayarak son konuya kadar destek veriyoruz. Ancak özel olarak istediğiniz bir konu başlangıcı olursa öğretmenlerimize bildirerek destek alabilirsiniz. Kısacası bu soru tamamiyle sizin keyfinize bağlıdır.
+
Sizlere sık sık yapacağımız deneme sınavları sayesinde kendinizi rahatlıkla ölçebilirsiniz. Emin olun ki bir süre sonra gözle görülür bir fark olduğunu anlayacaksınız.
BİZE KATILIN

İdealist, enerjik ve deneyimli eğitmen kadromuz ile matematik öğrenmek artık daha kolay!

  •  basvuru@egematematik.com
  •  0535 774 06 07
Sosyal Medyada Biz
Nasıl Çalışıyoruz?

Öğrencilerimizi en iyi okullara yerleştirebilmek ve gelecekte istedikleri mesleklere sahip olabilmeleri için

  • 1) sistematik ve planlı bir çalışma programı
  • 2) her konudan tüm çeşit soru çözümleri
  • 3) matematiği ezberleterek değil mantığını benimseterek
  • 4) deneme sınavlarımız ile seviye analizi yaparak başarıya ulaştırıyoruz.
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  •  info@egematematik.com
  •  basvuru@egematematik.com
  •  0535 774 06 07
  •  0532 770 46 23